Nóż tarczowy Novita Standard

Bezproblemowo i bez znacznych inwestycji technicznych można ciąć wszystkie rodzaje tekstyliów i miękkiej skóry. Przeznaczony do cięcia jedno- i wielowarstwowego, szczególnie do cięcia szablonów i wzorów. Idealny także do przycinania wadliwych części, do cięcia dzianin i wyrobów dzianych prosto oraz zasłon, tapicerki i tkanin dekoracyjnych do formowania, nawet do niekonwencjonalnego zastosowania. Islandzcy rybacy oddzielają płetwy ogonowe gładzicy i innych ryb przy użyciu Novita Standard. Smarownica redukuje tarcie między ostrzem a przeciwostrzem, co umożliwia cięcie laminowanych materiałów.

Nowa Novita Standard jest w pełni izolowana i testowana VDE.

Specjalna kombinacja przekładni zapewnia maszynie wyjątkową siłę obrotową silnika w całym zakresie obciążenia. Silnik nagrzewa się umiarkowanie, zapobiega przeciążeniu i gwarantuje najwyższą ochronę i trwałość. Osłona ostrza w kolorze ostrzegawczym jest łatwo i płynnie regulowana i nie przesłania widoczności ostrza.

Uchwyt roboczy zespołu ostrzącego został tak ukształtowany, że ostrze można naostrzyć jedną ręką, nawet podczas cięcia.

Obsługa i zarządzanie maszyną jest łatwe i wyważone. W zależności od zastosowania dostępne są trzy stopki: stopka antypoślizgowa, stopka płaska lub stopka antypoślizgowa z kulką ochronną.Nóż tarczowy Kuris Novita Standard

Dane techniczne

Wysokość krojenia: 8 mm
Średnica noża: 50 mm
Prędkość obrotowa noża: 1100 rpm
Przyłącze elektryczne: 220 - 250 V, 50-60 Hz
Pobór mocy: 56 W
Waga: 850 g
Opcje

Stopa noża Kuris Novita